Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna www.nestor-electronic.pl
Forum sterowników procesorowych- programy BASCOM

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

filtr przeciwzakłoceniowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Komputer pokładowy-zagadnienia ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymon
Rozpoczyna

PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 9:26 am    Temat postu: filtr przeciwzakłoceniowy Odpowiedz z cytatem

WITAM
MAM PYTANIE DOTYCZĄCE TEGO FILTRU - filtr przeciwzakłoceniowy (dioda prostownicza, rezystor 4W 12 om i kondesator 2200 mikro F ) CHODZI MI O SPOSÓB POŁĄCZENIA TYCH ELEMENTÓW, CZY MA BYĆ TAK - zasilanie 12 V - anoda diody prostowniczej katoda - rezystor - minus komdensatora plus kondensatora - zasilanie płyki 12 V ??
rafal
Site Admin

PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie musisz tego podłączać . Ja nie mam takowego iwszytko działa jak należy. Tak wiec narazie daj sobie spokuj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szymon
Rozpoczyna

PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U MNIE TEŻ WSZYSTKO DZIAŁA OK. ALE POMAGAM ZAMONTOWAĆ KOMP. ZNAJOMEMU U KTÓREGO CZASAMI DZIEJĄ SIĘ DZIWNE RZECZY NP. DZIWNE ZNAKI NA WYŚWIETLACZU. ZMIENIŁEM KABLE OD CZUJNIKA DROGI I WTRYSKU NA EKRANOWANE, PODPIŁEM JE Z DWÓCH STRON PO MASĘ I POMIMO TEGO CZASEM CO SIĘ NIE TAK DZIEJE DLATEGO POMYŚLAŁEM O FILTRZE, MOŻE POMOŻE.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Komputer pokładowy-zagadnienia ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: