Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna www.nestor-electronic.pl
Forum sterowników procesorowych- programy BASCOM

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy program do komputera pokładowego
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Komputer pokładowy-zagadnienia ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiKuŚ
Zawsze na posterunku

PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A świstak siedzi i zawija to w sreberka. Smile

Ale tak na poważnie, to teraz chciałbym uzyskać jeszcze informacje które z tych parametrów i w którym miejscu na ekranie mają być wyświetlane. Można pokusić się o zdefiniowanie kilku ekranów z różnymi parametrami a użytkownik wybierze dla siebie najbardziej odpowiedni.
hudy21
Nowy

PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam myślę że nie ma co przesadzać z danymi jakie mają być wyświetlane gdyż to ma być komputer głownie spalania. Te dane są danymi podstawowymi. Tylko w takim przypadku po co dublować sprawdzony już projekt. Ale popieram taką inicjatywę.

1. wyświetlacz 4x16

2. Pomiar spalania benzyny (średni/tymczasowy)
4. Pomiar przejechanego dystansu
5. Pomiar temperatury wewnątrz jak i na zewnątrz auta
7. Pomiar prędkości jazdy
9. Zasięg na benzynie
12. Alarm przepalenia żarówek (postojowe, mijania, drogowe etc)
14. Inspekcja olejowa
15. jak już pomiar temp na zew. to rozważ alarm oblodzenia poniżejnp. 4stopni który po obniżeniu się temperatury na zewnątrz poniżej 4 stopni
załączy alarm na 5 s. i tak przy każdej próbie odpalenia samochodu poniżej 4 stopni.
16. sterowanie klimatyzacji manualnej myślę że niebędzie z tym problemów

rafal napisał:
Nie oddzywam sie odnoście wzmiany wyswioetl;acza z prostego powodu- ie mam takich wyswietlaczy w ofeercie

A dlaczego nie mam? A no dlatego ze nie są one zby tanie. A klient decydując sie na zakup komputerka- niestety najpierw patrzy na cene.

Jak bym wiedział że jest z 20 chętnych co kupi komputerek i chcą załoiżycwyswietlacz 4*16 to mogę soft przerobić i po sprawie, ale dla jednej czy 2 osób niestety to dla mnie strata czasu Sad. Woje poświecic go mna pisanie wersji 4.0 Smile

CO DO ceny wyświetlaczy 4X16 to nie przesadzajmy czy 35zł to jest dużo to jest tylko 10 zł więcej niż 2x16 czy 2x20 tak więc ceną nie ma się co wymawiać. Wystarczy mieć chęci i kilka projektów w ofercie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.nestor-electronic.pl Strona Główna -> Komputer pokładowy-zagadnienia ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: